Lublin International

Ach, co to był za Ślub! : ) Panna Młoda z Polski, Pan Młody z Francji, świadkowa z Niemiec oraz rodzina i grono przyjaciół z całego świata – razem stworzyli wspaniałą atmosferę i przepiękne wesele, które – przyznam – fotografowałem z wielką przyjemnością. Impreza przepełniona była wszelkiego rodzaju wielokulturowymi atrakcjami  – na szczegóły będziecie musieli jednak poczekać na gotowy reportaż… teraz powiem tylko, że ku wielkiej uciesze zgromadzonych gości kilka hitów puszczonych przed DJ-a zawierało słowo “habibi” : ) Uwielbiam takie klimaty.

Ślub odbył się w Kozłówce pod Lublinem Wesele w urokliwym dworku w Leścach Nad organizacją czuwała Monika Pogorzałek z Perfect Moments Natomiast imprezę rozkręcał wodzirej Kazimierz Hojna

To była moja pierwsza wycieczka do Lublina i z całą pewnością nie będzie też ostatnią. Muszę jeszcze podziękować Helenie i Fabien’owi za wspaniały koncert muzyki klezmerskiej zespołu Berberys, który miałem okazję wysłuchać dzięki nim na poprawinach. Było wspaniale. Dziękuję i zapraszam do oglądania!

BartekB - pierwsza fota z tilt-shift’a – mistrzostwo świata! Fajny materiał tylko mało pokazałeś ;)

studioelan - no zapowiedź przecież :) ale będzie więcej… dużo więcej

Karo - czarno-białe zdjęcia są sto razy bardziej klimatyczne

studioelan - co kto lubi :)

Pala - kiedy będzie reszta ?:)

Ariel Matysiak - genialne, zwłąszcza te zamglone ;)

Ariel - Odważny garnitur u Pana młodego ;)

Michał Białko - no zamglone foty to nokaut!

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*

l a n g u a g e